In de opleiding management in de zorg leer je alles over de gezondheidszorg in Nederland. Daarnaast train je vaardigheden op het gebied van onderzoek, voorlichting en projectmanagement. Dus: wil jij werk doen dat écht gewaardeerd wordt, tegelijkertijd werkervaring opdoen én daar ook nog eens geld mee verdienen? Schrijf je dan nú in bij Medigo.
Maak je profiel aanJij als student management in de zorg bent breed inzetbaar. Je houdt je bezig met thema's zoals preventie, innovatie en kwaliteitszorg. Tijdens je studie leer je vanuit verschillende disciplines te kijken naar gezondheidsproblemen en train je vaardigheden op het gebied van communicatie, onderzoek, voorlichting, veranderkunde en projectmanagement. Ook oefen je tijdens de vele practica en stages met interprofessioneel werken en methodieken zoals gesprekstechnieken. Met jouw brede, algemene medische kennis en beleidsmatige blik ben jij een aanwinst voor zorginstellingen. Schrijf je daarom nu in bij Medigo en ga snel aan de slag.
Ben jij afgestudeerd? Gefeliciteerd! Als je nog bezig bent met afstuderen, wensen we je veel succes. Weet je dat je als je afgestudeerd bent ook via ons aan de slag kunt gaan? In afwachting van je nieuwe baan of als je je eerst nog verder wilt oriënteren binnen de zorg kun je via Medigo nóg meer praktijkervaring opdoen én tegelijkertijd geld verdienen. Dat klinkt goed, toch? Verschillende zorginstellingen kunnen jouw specifieke kennis, kunde en vaardigheden goed gebruiken. Wacht daarom niet langer en schrijf je in of upgrade je account.
Maak vrijblijvend en binnen 1 minuut een account aan en onze recruiters gaan voor jou aan de slag.
Vul ons specifieke Medigo profiel zo uitgebreid mogelijk in, zodat wij jou optimaal kunnen matchen.
Onze recruiters nemen telefonisch contact met je op om jouw mogelijkheden door te nemen.
Kort kennismaken bij de zorginstelling en aan de slag!
Direct inschrijvenJazeker, dat is geen enkel probleem. Je mag bij zoveel werkgevers tegelijk werken als jij zelf wilt. Houd alleen rekening met het laten toepassen van de loonheffingskorting, dit kan maar bij één werkgever tegelijkertijd.
Nee dat is niet zo. Je account bij Medigo is geheel vrijblijvend, je bent dus niet verplicht om via ons aan het werk te gaan. We begrijpen heel goed dat er tijdens je studie periodes zijn waarin je niet kunt werken of dat er soms geen passende vacature is. We houden graag contact met je en sturen je interessante vacatures toe, zodat jij ook op de hoogte blijft van de mogelijkheden.
Medigo is hét recruitmentbureau voor hoogopgeleide medisch studenten (HBO/WO) en afgestudeerden in de zorgsector. Als jij een zorggerelateerde opleiding volgt of hebt afgerond, dan ben je bij ons van harte welkom! Via Medigo kan jij tijdens en na je studie werkervaring opdoen ter voorbereiding van je vervolgcarrière.